regeneracja maglownic Kielce

Tylko teraz regeneracja Twojej maglownicy

w rewelacyjnej cenie 400zł*!
Twoja maglownica będzie jak nowa

Zapraszamy do Avanti
Oddzwonimy i odpowiemy na każde pytanie!

Wyślemy do Ciebie transport AVANTI

Maglownica przed regeneracją

Maglownica przed regeneracją

Wszystkie części maglownicy są wymieniane na nowe. Tuleje prowadzące, uszczelnienia, oringi, ślizg listwy, uszczelniacze dystrybutora. Części stałe jak listwa zębata, korpus, wałek dystrybutora są czyszczone i naprawiane

Listwa maglownicy jest szlifowana

Szlifowanie listwy

Szlifowanie listwy polega na zdjęciu z niej wszystkich uszkodzeń typu korozja, wżery, zarysowania. Listwa krzywa nie nadaje się do regeneracji. Dokładna praca naszego specjalisty gwarantuje długą pracę listwy zębatej po której ślizgają się uszczelniacze i tuleje prowadzące. Jest to proces długi i kosztowny dlatego jeśli jest konieczny w przypadku Twojej maglownicy wymaga dopłaty a bez niego cała praca nie ma sensu. Jeśli listwa maglownicy nie nosi żadnych uszkodzeń, nie zwiększamy kosztów regeneracji i omijamy ten proces.

Pomiar listwy jest niezbędny do doboru uszczelnień

Pomiar listwy

Pomiar listwy zębatej jest konieczny do doboru uszczelnień i prowadzenia listwy gdzie tolerancja błędu jest bardzo mała. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne powłoką galwaniczną która jest zarazem utwardzeniem powierzchni i wygładzeniem mikro nierówności po których pracuje uszczelniacz w wysokiej temperaturze

Maglownica jest rozkładana na części pierwsze

Demontaż maglownicy na części pierwsze

Demontaż maglownicy jest procesem pozwalającym na dokładną analizę zużytych części stałych, ocenę przydatności korpusy, listwy, wałka.

Korpus maglownicy wędruje do piaskowania

Korpus do piaskowania

Umyty korpus maglownicy jest poddany piaskowaniu materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza dociera do ciężko dostępnych miejsc czyszcząc je do gołego materiału.

Części stałe maglownicy zostają umyte suchą parą

Mycie części stałych maglownicy

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do 180 sopni Celsjusza, gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia. Technologia ta pozwala wyeliminować konieczność stosowania środków chemicznych, jest bezpieczna dla operatora, nie pozostawia resztek preparatów na czyszczonej powierzchni. Ciepło i para działa jak katalizator ograniczając ilość chemii w procesie czyszczenia co jest bezpieczne dla środowiska.

Mycie części maglowncy w myjce ultradźwiękowej

Myjnia ultradźwiękowa

Drugim procesem mycia jest myjka ultradźwiękowa, gdzie z trudno dostępnych zakamarów są usuwane wszelkie naloty i drobinki pyłków. Myjki ultradźwiękowe wytwarzają fale wysokiego ciśnienia które ponadto odznaczją się bardzo dużą częstotliwością. Dzięki temu można umyć naprawdę niewielki i trudno dostępne miejsca. Myjka dźwiękowa może mieć nawet dziesięć tysięcy drgań w czasie jednej minuty, to ogromna liczba jaka decyduje o efektywności jej działania. Fale jakie są tym samym wytworzone rozchodzą się po czyszczonej przez nas powierzchni i dzięki temu powstają bąbelki.

Korpus po piaskowaniu

Piaskowanie

Korpus maglownicy poddany procesowi piaskowania wygląda jak nowy.

Tulejki, prowadzenie listwy zębatej, nowy gwint i inne

Tulejki

Wysoko wykwalifikowani specjaliści zrobią każdą tuleję, prowadzenie listwy zębatej, nowy gwint i inne części potrzebne do regeneracji maglownicy.

Posiadamy też gotowe części

Gotowe części

Pozwala to na szybką usługę regeneracji co jest dla nas jednym z priorytetów. Doświadczenie i doskonałe materiały które doskonalimy od ponad 10-ciu lat gwarantują długą pracę układu kierowniczego na przestrzeni 200 300 tys. km. Pod warunkiem szczelności osłon gumowych maglownicy tzw. manszet.

 

Dokładna ocena stałych części po regeneracji jest konieczna dla bezpieczeństwa właściciela auta. Listwa zębata musi być równa, zabezpieczona antykorozyjnie, bez mikropęknięć, zęby nie zużyte. Korpus maglownicy nie nosi żadnych uszkodzeń maglownicy, mocowania tzw łapy nie pęknięte ( nie spawamy żadnych części jak listwa, korpus, wałek). Wałek sprawny, ślimak nie zużyty, brak wżerów. Nie dokonujemy tulejowania wałka maglownicy ponieważ nasze doświadczenie mówi, że jest to doraźne ratowanie maglownicy na około 2 miesiące. Odradzamy również innym firmą regenerującym maglownice.

Duży wybór uszczelniaczy

Dobór uszczelniaczy

Używamy tylko simmeringów oryginalnych i na pierwszy montaż firmy Cortego, Auto Suppliers, Emmetec. Odpowiedni dobór uszczelniaczy pozwala na długą i bezawaryjną pracę maglownicy. Tutaj się nie oszczędza.

Maglownica po regeneracji jest poddana testowi

Testowanie maglownicy

Posiadamy stół diagnostyczny niemieckiej firmy Krones AG. Test obciązęniem do 150 bar (w aucie mamy ok 110 bar). Tylko takie urządzenie symuluje prawdziwe obciążenia i warunki pracy jakie są w ekstremalnych momentach pracy układu kierowniczego. Zegary diagnostyczne
i odpowiedni schemat testu pozwala zmierzyć ciśnienie przy każdym położeniu listwy i luzy przy każdej sile uderzenia koła. Brak luzów, równe wspomaganie w każdą stronę pracy tłoka gwarantuje bezawaryjną pracę każdej maglownicy. Należy testować na oleju zimnym i gorącym, aby zasymulować pracę układu hydraulicznego w każdych warunkach atmosferycznych.

Maglownica przed i po regeneracji

Maglownica przed i po regeneracji

Twoja maglownica jest regenerowana pod względem technicznym i hydraulicznym, dbamy również o to, aby po regeneracji wyglądała jak nowa. Dlatego gwarancja 18 miesięcy nie może się równać w żaden sposób do gwarancji rozruchowej maglownic, które leżały przez dłuższy czas bez pracy w wilgoci która robi spustoszenie w częściach metalowych po której pracują uszczelniacze. Pamiętaj jak chcesz bezawaryjnie i bezpiecznie jeździć swoim autem nie kupuj wątpliwej jakości używek i tanich zamienników. Pewność i bezpieczeństwo przede wszystkim.

Pakowanie maglownicy do wysyłki

Pakowanie do wysyłki

Pamiętaj, aby dobrze zapakować maglownicę do wysyłki zwłaszcza jeśli posiada ona różne czujniki elektroniczne. Nie lubimy sytuacji kiedy trzeba oddzwonić, że maglownica przyjechała z połamanymi częściami, jest to przykre dla nas
i dla klienta. Do paczki zawsze dołączmy paragon lub na życzenie fakturę vat.

Dostawa do klienta
Staramy się zawsze tego samego dnia odesłać gotową do montażu część. Pamiętaj, aby w nowo zregenerowanej maglownicy były sztywne drążki bez luzów i nowe manszety (osłony gumowe w miarę możliwości nie plastikowe). Dobry kurier gwarantuje pewną i terminową dostawę..

Maglownica spakowana i w drodze,
a nasi specjaliści informują o przesyłce zwrotnej
i numerze listu przewozowego.

Ślimaki

Regenerujemy również przekładnie ślimakowe do samochodów ciężarowych i autobusów.

Skład używanych maglownicy

Skład używanych maglownic

Posiadamy bogatą ofertę używanych maglownic do regeneracji, zadzwoń, przekonaj się czy dostaniesz już zregenerowaną maglownicę do Twojego samochodu. Oszczędzamy i szanujemy Twój czas. Po zamontowaniu odeślesz starą a my oddamy kaucję.

Pamiętaj, lepiej zregenerować maglownicę z długim okresem gwarancyjny aby zaoszczędzić koszty ponownego montażu i Twój czas. Nie jest dla nikogo przyjemne pokrywanie kosztów drugiego montażu, czego nie zapewni Ci żaden sprzedawca części używanej albo wątpliwej jakości taniej podróbki. Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest najważniejsze.
cortego

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów

wszelkie smary, uszczelniacze i inne elemnenty kupujemy u renomowaych firm za granicą

Zapraszamy
klientów z zagranicy

Zapewniamy naprawę już w kilka godzin! Przyjedź! Przekonaj się sam.

Chcesz trafić do nas bez najmniejszego problemu?

Zeskanuj smartfonem kod i uruchom nawigację!
Czekamy na Ciebie codziennie od 8.00 do 20.00

Zobacz nasz filmpromujący

Zobacz jak wygląda praca w firmie AVANTI. Przyjazne a zarazem profesjonalne podejście naszych pracowników sprawi, że będziesz chciał wrócić

Regenerujemyczęści takich marek jak:

Zdecydowałeś się na nasze usługi?Jeśli tak, zobacz jak do nas trafić!